tel. +421 911 032 132


SKI VITANOVÁ
Lyžiarske stredisko Ski Vitanová je súčasťou obce Vitanová, leží len kúsok od nášho hotela a preto je ideálne spojiť ubytovanie v Hoteli Gobor práve s lyžovačkou v tomto stredisku.

Základom strediska Ski Vitanová je 4-sedačka s dĺžkou 1000 m a prevýšením 300 m, ktorá obsluhuje niekoľko zjazdoviek. Nechýba lyžiarska škola, požičovňa a servis lyží a snowboardov, reštaurácia alebo bufet. Príjemným spestrením lyžovačky je nádherná príroda Oravy a Západných Tatier s výhľadmi na končiare okolitých vrcholov. Ski Vitanová navyše poskytuje všetkým hosťom hotela Gobor zľavu 15% na celodenné a 4-hodinové skipasy (neplatí pre rodinové a viacdenné skipasy).

 


SKI ORAVICE
Ski Oravice sú jedným z mála lyžiarskych stredísk v strednej Európe so ski-in ski-out termálnym aquaparkom.

Lyžiarsky areál bol otvorený v roku 2006. Nachádza sa približne 5 km od Hotela Gobor na ceste v smere Vitanová – Zuberec. Základňa strediska leží v nadmorskej výške 785 m. Zjazdovky sú situované na juhozápadných svahoch vrcholu Krúpová, odkiaľ je vynikajúci výhľad na Skorušinské vrchy a Západné Tatry.

 


SKI PARK Kubínska hoľa
Kubínska hoľa je jedným z najnavštevovanejších stredísk zimných športov na Slovensku.

Stredisko sa nachádza 8 km severozápadne od mesta Dolný Kubín, v pohorí Oravská Magura. Lyžiarske stredisko je situované v nadmorskej výške 720 - 1396 metrov, prevýšenie zjazdoviek dosahuje 676 metrov. Denne upravované zjazdovky v celkovej dĺžke 14 km robia stredisko ideálnym miestom pre nezabudnuteľný zážitok z lyžovačky či už pre jednotlivcov alebo pre rodiny s deťmi. Súčasťou strediska je snowpark, ktorý je bezpečne oddelený od lyžiarskych tratí a má samostatný vlek.

 


ZUBEREC - ROHÁČE – SPÁLENÁ
Lyžiarske zjazdovky v areáli Zuberec – Roháče – Spálená sú vhodné pre náročných lyžiarov ako aj začínajúcich lyžiarov alebo rodinnú lyžovačku.

Lyžiarsky areál sa nachádza v osade Zverovka, v pohorí Západné Tatry a je vzdialený 9 km východne od obce Zuberec. Celková dĺžka zjazdoviek je 5 km.
Dva okruhy v celkovej dĺžke 11,3 km ponúkajú takisto príležitosti pre milovníkov bežeckého lyžovania. Pre tých náročnejších je k dispozícii alpinistická free zóna a novovybudovaný snowpark. Naplánujte si svoju lyžovačku a zistite viac.

 


ZUBEREC - MILOTÍN – JANOVKY
Zjazdovky na Janovkách sú vhodné najmä pre rodiny s deťmi a začiatočníkov.

V areáli strediska sú prevádzkované 4 vleky (dĺžka 1170, 885, 275 a 50 m), pôsobí tu lyžiarska a snowboardová škola, servis, požičovňa lyží a požičovňa snowboardov. Večerné lyžovanie prebiehar na hlavnej zjazdovke s osvetlením po celej svojej dĺžke. Časti Zuberca Milotín a Janovky sú v prípade dobrých snehových podmienok prepojené traverzami.

 

 

Hotel Gobor Vitanová hodnocení